Wanda Kraków - piłka nożna kobiet 
    
 Our Policy 
 
 Forum Rules 
 
 Contact Us 
 
 Polls 
 
 Search »  
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nawigacja
KLUB
Zarząd
Adres
Historia Klubu
PIŁKA NOŻNA KOBIET
Historia Sekcji
Archiwum Sekcji
Kontakt
I LIGA gr. POŁUDNIOWA
Tabela-Terminarz
Król strzelców
Zawodniczka meczu
Kadra 2011/2012
III LIGA gr. POŁUDNIOWA
Tabela-Terminarz
GALERIA
Galeria-Picasaweb
Galeria archiwum
INNE
Artykuły
Linki - Baza
Forum
SPONSORING
Zaproszenie
REKLAMA
Button WANDY KRAKÓW


Pozostałe buttony










Oficjalna strona
WANDY KRAKÓW
"WANDECZKI"
*********************

*********************
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 234
Najnowszy Użytkownik: ghost_mane
Ostatnio online
ghost_mane 5 weeks
Podolskyy95 weeks
JoshHer167 weeks
DeLedet2412195 weeks
roccokeync197 weeks
PraZmadet205 weeks
MoSpadet206 weeks
Marekbot211 weeks
DanielMt286 weeks
TomekSelf292 weeks
FACEBOOK
II LIGA 2009/2010-archiwum


TABELA II LIGA gr. małopolska 2009/10

Lp Drużyna: M. Z. R. P. Pkt: Bramki:
1 Starówka 14 10 3 1 33 56-17
2 Granat Skarżysko 14 7 4 3 25 33-21
3 Wanda Kraków 14 6 5 3 23 40-22
4 Naprzód Sobolów 14 6 3 5 21 31-26
5 Moravia Morawica 14 6 2 6 20 25-21
6 Spartakus Daleszyce 14 4 3 7 15 27-29
7 Bronowianka II 14 4 0 10 12 31-53
8 Wróblowianka 14 1 0 13 3 14-68



RUNDA JESIENNA

1. kolejka 2009.08.29
Spartakus Daleszyce 1:5 Bronowianka II Kraków
TKKF Starówka Nowy Sącz 4:1 Granat Skarżysko-Kamienna
Moravia Morawica obustronny wo. Naprzód Sobolów
Wanda Kraków 5:1 Wróblowianka Kraków (br. Kowal, Łyszczarz, Krzemińska, Frączek, Fiałek)

2. kolejka 2009.09.05
Bronowianka II Kraków 8:3 Wróblowianka Kraków
Naprzód Sobolów 3:2 Wanda Kraków (br. Tataruch; Cieniawska)
Granat Skarżysko-Kamienna 2:1 Moravia Morawica
Spartakus Daleszyce 2:2 TKKF Starówka Nowy Sącz

3. kolejka 2009.09.19
TKKF Starówka Nowy Sącz 10:1 Bronowianka II Kraków
Moravia Morawica 2:0 Spartakus Daleszyce
Wanda Kraków 0:0 Granat Skarżysko-Kamienna
Wróblowianka Kraków 1:3 Naprzód Sobolów

4. kolejka 2009.10.03
Bronowianka II Kraków 2:6 Naprzód Sobolów
Granat Skarżysko-Kamienna 5:0 Wróblowianka Kraków
Spartakus Daleszyce 1:5 Wanda Kraków (br Frączek x2, Kowal, Cieniawska, Krzemińska)
TKKF Starówka Nowy Sącz 6:2 Moravia Morawica

5. kolejka 2009.10.10
Moravia Morawica 4:1 Bronowianka II Kraków
Wanda Kraków 2 :2 TKKF Starówka Nowy Sącz (br.Suchojad,Frączek)
Wróblowianka Kraków 0:2 Spartakus Daleszyce
Naprzód Sobolów 2:2 Granat Skarżysko-Kamienna

6. kolejka 2009.11.07
Bronowianka II Kraków 2:1 Granat Skarżysko-Kamienna
Spartakus Daleszyce 1 :2 Naprzód Sobolów
TKKF Starówka Nowy Sącz 6 :0 Wróblowianka Kraków
Moravia Morawica 3:3 Wanda Kraków(br.Suchojad 2,Fiałek)

7. kolejka 2009.10.24
Wanda Kraków 4:0 Bronowianka II Kraków(br.Krzemińska,Frączek,Kowal,Fiałek)
Wróblowianka Kraków 0:1 Moravia Morawica
Naprzód Sobolów 2:5 TKKF Starówka Nowy Sącz
Granat Skarżysko-Kamienna 1:1 Spartakus Daleszyce


_________________________________________________________________________

RUNDA WIOSENNA

8. kolejka 2010.04.10/11
Bronowianka II3 : 5 Spartakus
Granat 2 : 4 Starówka
Naprzód 1:1 Moravia
Wróblowianka 0:5 Wanda Kraków (br.Fiałek x3, Frączek x2)

9. kolejka 2010.05.23
Wróblowianka 7 :4 Bronowianka II
Starówka1 : 0 Spartakus
Wanda Kraków5 : 1 Naprzód (br.Frączekx3,Suchojad x2)
Moravia0 : 2 Granat

10. kolejka 2010.04.24/25
Spartakus 0 : 1 Moravia
Bronowianka II 3 :0 wo. Starówka (na boisku 0-7 )
Naprzód 3 : 1Wróblowianka
Granat 1:1 Wanda Kraków (br.Fiałek)

11. kolejka 2010.05.08/09
Naprzód6 : 0 Bronowianka II
Wanda Kraków 2 : 4 Spartakus (br.Majczak 2)
Moravia 1 : 3 Starówka
Wróblowianka 1 : 6 Granat

12. kolejka 2010.05.15/16
Bronowianka II : Moravia obustronny wo.
Granat 2 : 1 Naprzód
Spartakus 6 : 0 Wróblowianka
Starówka 1 : 1 WandaKraków (br.Fiałek)

13. kolejka 2010.05.30
Granat 4 : 1 Bronowianka II
Naprzód 1 : 1 Spartakus
Wróblowianka 0 : 9 Starówka
Wanda Kraków 3 - 4 Moravia (br.Fiałek,Krzemińska,Suchojad,)

14. kolejka 2010.06.13
Spartakus 3 : 4 Granat
Starówka 3:0 wo. Naprzód
Moravia5 : 0Wróblowianka
Bronowianka II1 : 2 Wanda Kraków (br.Frączek,Krzemińska)

12 BRAMEK

- Frączek Izabela

9 BRAMEK
-Fiałek Paulina

6 BRAMEK
-Suchojad Patrycja

5 BRAMKI
- Krzemińska Anna

3 BRAMKI
-Kowal Karolina

2 BRAMKI
- Cieniawska Sandra
- Majczak Katarzyna

1 BRAMKA
- Tataruch Katarzyna
- Łyszczarz Sylwia


PUCHAR POLSKI
W rundzie eliminacyjnej na szczeblu wojewódzkim, Wanda pokonała Naprzód Sobolów 7-4, a w kolejnej grze została pokonana przez Bronowianke Kraków 1-4 i odpadła z daleszej rywalizacji.

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIOREK
W turnieju eliminacyjnym rozgrywanym w Bronowicach, Wanda w grupie eliminacyjnej przegrała z Bronowianka 0-4, pokonała Wróblowiankę Wróblowice 11-1 oraz zremisowała z Naprzodem 3-3. W finale tych eliminacji Unia Racibórz pokonała Bronowiankę 5-3

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI U-19
Poraz kolejny w Bronowicach zespół Wandy rywalizował o wejście do finałów MP U-19 i poraz kolejny na drodze do awansu stanęła ekipa Bronowianki. Wanda pokonał kolejno Wróblowiankę 8-2, Starówkę 7-0, Podgórze 7-1, Naprzód 3-2 i przegrała z Bronowianką 1-5 zajmując w turnieju drugie miejsce.

III MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI U-19
Wanda po wygraniu grupy eliminacyjnej, w finale pokonała Victorię Gaj 7-3, Naprzód 3-2 i zremisowała z Bronowianką 1-1 zdobywając Mistrzostwo Małopolski!

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK U-19
W kaliszu w grupie spotkaliśmy się z AZS Wrocław ulegając po dobrej grze ekstraklasowej drużynie 0-2 i pokonaliśmy Medyka Konin II 4-0. Turniej w kaliszu wygrał... AZS Wrocław

GOTHIA CUP
W turnieju eliminacyjnym w Kolbuszowej zremisowaliśmy z gospodarzami Sokołem 0-0, pokonaliśmy naprzód 5-0 i ulegliśmy z póżniejszym zwycięzcą całego cyklu GOTHIA CUP Brnowianką 0-1.

TURNIEJ O WARKOCZ PIŁKARKI
W Piotrkowie Trybunalskim Wanda wywalczyła drugie miejsce ulegając tylko gospodynim zawodów UKS Przyjażń Piatrków

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM
W rywalizacji z silnymi zespołami I-ligowymi, Wanda zdobyła III miejsce zbierając wiele ciepłych recenzji za swoją postawe na boisku. Turniej wygrał LUMKS Tuszyn

W sezonie 2009/10 w drużynie Wandy Kraków grały:
Leśniak-Reiss, Grzywińska, Piecyk, Król, Suchojad, Frączek, Fiałek, Saungo-Surówka, Milc, Łyszczarz, Krzemińska, Kowal, Tataruch, Piotrowska, Gąsłowska, Szlęk, Majczak, Kot, Pyrz, Cieniawska, Weijers, Pasek, Pilacińska,Pierzchała,Kamieńska, Luchowska,


KADRA WANDY KRAKÓW W SEZONIE 2009/2010

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
WSPOMAGAJĄ NAS
____________________

____________________

*Miejsce na Twoją reklamę*

WSPÓŁPRACA MEDIALNA



TRENINGI
W tym panelu na bieżąco bedziemy informowac o godzinach rozpoczęcia najbliższych treningów.


TRENINGI -
INFO DLA ZAWODNICZEK
______________________
I LIGA GR POŁUDNIOWA

V Kolejka: Wanda - Katowice 0-4, AZS UJ Kraków - Czarne 10-0, Widok - Rolnik 2-5, Czarni - Bogdańczowice 9-0, Czwórka pauza
rozwiń tabele
LpDrużynam. Pkt.
1Czarni S.
6
18
2Rolnik
5
13
3Katowice
5
12
4AZS UJ Kraków
6
10
5Czwórka
4
6
6Widok
5
4
7Czarne
5
3
8Bogdańczowice
5
1
9Wanda
5
0
OSTATNI MECZ
*I liga*
12.10 godz.11.00
Czarne Swierklany-Wanda 2-3

*III liga*

Pradniczanka-Wanda II 1-4

* *
NASTĘPNY MECZ
*El.MP U-19 17.11.godz.10.00.na Com Comie *


**


* *
NEWS *POZA LIGĄ*
el. Mistrzostw Świata
Polska - Wyspy Owcze 6-0
Po porażce ze Szwecją w Malmoe 0-2, tym razem kadrowiczki nie dały szans wyspiarkom pokonując je pewnie 6-0






Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

TRENER
03. maj 2014 17:57
zbiorka na mecz z sosnowcem 04.05,godz.15.00.stroje zolte

TRENER
27. kwiecień 2014 11:22
Wyjazd na polfinaly MP U-19 do Czestochowy 01.05 godz.8.00. zbiorka carrfour czyzyny

TRENER
20. kwiecień 2014 15:33
Najblizszy trening we wtorek o godz.17.30.

TRENER
15. kwiecień 2014 20:09
17.04 mecz I ligi,zbiorka 16.00,stroje zolte

TRENER
31. marzec 2014 21:47
Treningi wtorek ,czwartek godz.17.00.

TRENER
27. marzec 2014 18:45
30.03.sparing na com comie ,zbiorka godz.14.15.

TRENER
21. marzec 2014 16:41
22.03.sparing na trawie na com comie ,zbiorka o godz.12.15

TRENER
12. marzec 2014 16:26
Treningi wtorek ,czwartek o godz.16.30.

TRENER
06. marzec 2014 19:12
09,03. Turniej pod balonem ul.Bulwarowa, zbiorka godz.10.30.

TRENER
17. luty 2014 21:05
Treningi wtorek,czwartek godz.16.45.

TRENER
15. luty 2014 18:10
Zmiana godz. zbiorki jutro na 9.00. na ul.Majora

TRENER
13. luty 2014 18:56
16.02.zbiorka godz.10.00.ul.Majora , gramy w zoltych strojach.Pozd.

TRENER
02. luty 2014 20:34
Treningi wtorek,czwartek godz,16.30. Pozd.

TRENER
30. styczeń 2014 21:06
02.02.zbiorka godz.9.30. ul.Majora,stroje zolte.

TRENER
22. styczeń 2014 21:52
Trening 30.01. godz.16.45.

Archiwum
1006163 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.6 © 2003-2005 | Tocopeak by:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl